Skip Navigation LinksJak-mieć-szczęśliwe-dzieciństwo-„teraz”-bez-względu-na-przeszłość

Jak mieć szczęśliwe dzieciństwo „teraz” bez względu na przeszłość.

Sarah Peyton, Wykład Otwarty, 14. X, Akademia Leona Koźmińskiego


 
"Neurobiologiczne aspekty stylów budowania przywiązania czyli jak mieć szczęśliwe dzieciństwo „teraz” bez względu na to , co się stało w przeszłości."

 
Każda rodzina ma tendencję do korzystania z ich mózgów na swój unikalny sposób a te tendencje przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Czasami w procesie dorastania dostajemy od naszych matek i ojców zasoby wspierające nas w byciu szczęśliwymi dorosłymi. Czasami jednak wchodzimy w dorosłe życie a nasze mózgi nie są zrównoważone, jedna lub druga półkula przejmuje inicjatywę a w codziennym życiu brakuje nam empatii zarówno dla siebie jak i dla innych.

 
Zbalansowane półkule mózgowe pomagają żyć w dobrostanie i spełnieniu. Natomiast niezbalansowany mózg może stawać na drodze do naszego szczęścia i niosących satysfakcję relacji z innymi osobami.

 
Zapraszamy na niezwykły wykład prowadzony przez Sarah Peyton - certyfikowaną trenerkę Porozumienia bez Przemocy, posiadającą ponad 10 letnie doświadczenie w empatycznej komunikacji, która w swojej pracy połączyła swoją pasję do neurobiologii z Porozumieniem bez przemocy. Podczas wykładu Sarah podzieli się ze słuchaczami swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem z zakresu NVC oraz neurobiologi w łatwy, inspirujący i przystępny dla słuchaczy sposób.

 
Wykład jest bezpłatny i otwarty, będzie tłumaczony.
Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Serdecznie Zapraszamy