Skip Navigation Links--Neuroscience-and-systemic-healing-with-NVC

Neuroscience and systemic healing with NVC

​Sarah Peyton - październik 2015, Rajszew​


 
Certyfikowana trenerka Porozumienia bez przemocy od wielu lat zajmująca się zgłębianiem interpersonalnej neurobiologii, różnorodnych nauk o mózgu, badań neurobiologów poprowadzi w terminie od 15 do 20 października 2015 6-dniowy warsztat w Rajszewie pod Warszawą
Warsztat będzie obejmował wstęp do interpersonalnej neurobiologii oraz zastosowanie je w praktyce empatii, stylach przywiązania i ustawieniach..

 
Ten warsztat to niecodzienna okazja by poznać inspirujące i praktyczne zarazem prace Sarah a jednocześnie doświadczyć transformującej mocy interpersonalnej neurobiologii i empatii.
Pierwsze dwa dni warsztatu będą czasem dogłębnego zanurzania się w interpersonalną neurobiologię. Uczestnicy poprzedniego warsztatu z Sarah Peyton w tym czasie będą mieli możliwość zaawansowanej praktyki). Dzień 3 i 4 będzie podróżą do zrozumienia wzorców przywiązania (and attachment paterns) a dzień 5 i 6 otworzy przestrzeń do praktyki ustawień i systemowego podejścia do empatii. Podczas całego warsztaty będziemy świadkami podróży pełnej uzdrowień wspieranej przez pełną dostrojenia empatię i ćwiczenia somatyczne a wszystko na przykładach z życia uczestników.
Do głęboka, pełna empatii podróż wgląd siebie przy jednoczesnym zrozumieniu interpersonalnej neurobiologii i najnowszych badań z zakresu neurobiologii.

 
Warsztat Z Sarah jest w języku angielskim, jednak części wykładowe (zwierające specjalistyczne słowa i zwroty) będzie tłumaczona na polski, ćwiczenia i demonstracje będą nadal w języku angielskim.

 
Więcej informacji o warsztacie, kosztach i logistyce zajdziecie tutaj: https://rebuildingforempathy.wordpress.com/
Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/1W0qPtTt7_alqxMt6nWa_lA_R5bKLEbzAEh6Q-nzJnc4/viewform?c=0&w=1